Авторизація

У кошику порожньо!


Бамбукові рушники

Набір рушників бамбук 007 Karna
400 грн.
Рушник бамбук 012 Issi-Home
165 грн.
Рушник бамбук 056 Hanibaba
205 грн.
Рушник лазня бамбук 012 Issi-Home
330 грн.
Рушник лазня бамбук 051 Hanibaba
421 грн.
Рушник лазня бамбук 056 Hanibaba
421 грн.
Набір рушників бамбук 0075 Cestepe
969 грн.
Рушник кухонний ПТ-206
40 грн.

Домашній текстиль з натуральної сировини затребуваний серед покупців, він безпечний, комфортний у використанні, має хороші споживчі характеристики. Поряд з бавовною, яка є традиційним матеріалом, все більш активно використовується для виробництва рушника бамбук. Поки такий текстиль вважається екзотикою, покупцям маловідомі його особливості та переваги, а їх у бамбукових рушників багато. Це і унікальна м'якість, і здатність добре вбирати вологу, і міцність.

Рушники бамбукові - які їхні відмінності?

Бамбук, як сировину для текстилю, тільки недавно почав використовуватися, а український виробник вже може похвалитися наявністю у своєму асортименті рушників з нього. У каталозі інтернет-магазину Narnya є бамбукові рушники кухонні, банні, для рук. Вироби різних розмірів, кольорів, призначення відрізняться високою якістю і елегантним дизайном. Головне - це натуральна, екологічно чиста продукція, яка заслуговує уваги.

Бамбукові рушники

Для виробництва текстилю з бамбука українська марка використовує волокна, які пройшли повний цикл обробки. У них не містяться токсини або небезпечні домішки, бамбук, на відміну від традиційної бавовни, не буває геномодифікованих, він росте в природних, чистих умовах. Екологічно чистий домашній текстиль з нього можна з упевненістю використовувати в догляді за маленькими дітьми. Успішно використовуються бамбукові волокна у виготовленні та іншої продукції - постільних речей, халатів, дитячого одягу.

Які властивості має домашній текстиль з бамбука?

  • Банні рушники з бамбука дуже м'які, дарують приємні тактильні відчуття. М'якість зберігається протягом усього терміну служби.
  • Тканина з бамбукових волокон відмінно вбирає вологу, навіть краще, ніж бавовняна.
  • Такі вироби мають гарний зовнішній вигляд. З бамбукового полотна можна виготовляти рушники великий колірної гами, з різною фактурою.
  • Бамбук відомий антимікробною дією, яка забезпечує спеціальний природний компонент в його складі. На його волокнах не живуть бактерії, мікроби. Тому полотно з такої рослини - кращий вибір для пошиття як банних рушників, так і кухонних.

Де купити бамбукові рушники в Києві і Україні?

В каталозі українського виробника, марки Narnya, представлений багатий вибір рушників з бамбукового волокна, кухонних і банних. Є окремі вироби і стильні набори, які стануть відмінним подарунком. Пропозиція рушники бамбук купити оптом у виробника має ряд переваг.

  • Це гарантовано якісна продукція.
  • Ціни від виробника.
  • Асортимент завжди новий, стильний по дизайну, в красивій упаковці.
Товар Цена
Набір рушників бамбук 007 Karna 400
Рушник бамбук 012 Issi-Home 165
Рушник бамбук 056 Hanibaba 205
Рушник лазня бамбук 012 Issi-Home 330
Рушник лазня бамбук 051 Hanibaba 421
Заказать звонок
Оставьте свои контакты и мы свяжемсяс вами.
Напишите нам
Или наберите нас
Спасибо за Ваш заказ!
Мы свяжемся с Вами в самое ближайшее время.