Авторизація

У кошику порожньо!


Подушки шерстяні

У цій категорії немає товарів.

Подушка, як і інші постільні приналежності, забезпечує зручне положення під час сну і відпочинку. З нею спальне місце стає по-справжньому комфортним і затишним. В якості наповнювача такого виробу все частіше використовується вовна, м'яка, легка і тепла. Вовняна подушка характеризується відмінними експлуатаційними характеристиками і натуральністю, вона подарує здоровий сон.

Подушки з вовняним наповнювачем - які їхні переваги?

Для виготовлення подушок застосовується шерсть овеча або верблюжа. З таким наповнювачам виріб легко набуває необхідну анатомічну форму, що важливо для правильного положення хребта під час сну. Але при виборі постільної приналежності обов'язково потрібно звернути увагу на марку виробника, від якої залежить якість і дотримання санітарних норм у виробництві подушок. Компанія Narnya пропонує постільні вироби власного виробництва, що гарантує якість товару, високі споживчі характеристики.

  • Подушка з вовни українського виробника Narnya має необхідну щільність, що запобігає викривлення хребта.
  • У той же час вона досить зручна, комфортна, не жорстка.
  • Наповнювач пружний, довго тримає форму.
  • Натуральна вовна завжди забезпечує відчуття тепла. Така властивість має і подушка з неї.

Вовняні подушки

На вовняний подушці приємно і корисно спати тим, хто страждає від нападів ревматизму, від болів в м'язах, суглобах. Волокна вовни зігрівають тіло, на такому ліжку сон буде міцним і здоровим.

Вироби з високою якістю виробництва, прості в догляді. Споживачеві потрібно тільки слідувати рекомендаціям виробника при пранні або чищенні такої постільної приналежності.

Єдиним обмеженням для експлуатації подушок з натуральної вовни є можлива алергічна реакція на такий наповнювач.

Де купити вовняні подушки в Україні?

Для того, щоб подушки з наповнювачем з вовни служили тривалий термін і дарували комфортний і здоровий сон, вони повинні мати високу якість виконання. Продукція української марки Narnya, представлена ​​в інтернет-магазині, виготовляється з точним дотриманням технології. Вона має доступну вартість від виробника і стане найкращим подарунком для вашого будинку.

Замовити дзвінок
Залишіть свої контакти і ми зв`яжемося з вами.
Напишіть нам
Або наберіть нас
Оберіть версію сайта
Спасибо за Ваш заказ!
Мы свяжемся с Вами в самое ближайшее время.