Авторизація

У кошику порожньо!


Ортопедичні подушки

Подушка 37х34 анатомічна Руно
88 грн.
Подушка 41х12 валик р.М Руно
73 грн.
Подушка 50х15 валик р.L Руно
99 грн.
Подушка 50х70 анатомічна Руно
180 грн.
Подушка 50х70 анатомічна, дві камери Руно
286 грн.
Подушка 50Х70 Ортопедична
360 грн.

Ортопедичні подушки мають гарні терапевтичні властивості. Вони забезпечують відпочиваючій людині правильне положення шиї і хребта. Позитивний ефект від використання постільних речей стає можливим завдяки пружному наповнювачу, який не дозволяє голові провалюватися в подушку. В результаті, людина під час відпочинку займає правильну позицію, уникаючи зміщення міжхребцевих дисків і порушення кровообігу.

Використовувати ортопедичні вироби рекомендується не тільки людям із захворюваннями шийного відділу, а й усім, хто бажає запобігти розвитку остеохондрозу. Купівля корисного аксесуара для сну також стане хорошою профілактикою, що дозволяє виключити появу головних болей і мігрені.

Ортопедичні подушки

Ортопедична подушка для новонародженого - чи потрібна вона?

Як і дорослі, все маленькі діти повинні займати правильну позицію під час сну. В першу чергу це відноситься до немовлят, які більшу частину часу перебувають в положенні лежачи. Щоб не допустити значних навантажень на шию і хребет дитини, багато лікарів радять батькам купувати подушки з ортопедичним ефектом. Використання корисного аксесуара для сну сприяє коректному формуванню скелета немовляти і не допускає розвитку сколіозу.

Перед придбанням постільної приналежності варто проконсультуватися з дитячим ортопедом. Лікар обстежує дитину і на підставі проведених досліджень точно скаже з якого місяця можна застосовувати ортопедичну подушку для немовляти. Найчастіше цей аксесуар для сну призначається ортопедом при наступних діагнозах:

  • кривошия у новонародженого;
  • рахіт на ранній стадії;
  • порушення, пов'язані з роботою шийного м'язового тонусу;
  • деформація форми черепа;
  • родові травми, що призвели до зсуву шийних хребців.

Ортопеди рекомендують батькам використовувати вироби з синтепону, бамбука або шовку. Ці наповнювачі, що відрізняються високими гіпоалергенними властивостями, не викликають роздратування у малюків.

Яку вибрати ортопедичну подушку?

При покупці постільних речей варто приділяти увагу багатьом факторам. Перш за все потрібно знати, як вибрати ортопедичну подушку за формою і ступенем жорсткості. Якщо ви віддаєте перевагу відпочинку на боці, то вам підійдуть максимально жорсткі вироби висотою 9-13 см. Вони забезпечать коректну фіксацію вашій шиї. Для сну на животі оптимальним вибором стануть м'які подушки висотою близько 5-6 см, що знімають напругу з хребта. Людям, які люблять відпочивати на спині, підходять вироби середньої жорсткості. Їх висота - 5-11 см. Вони не завдають дискомфорт під час сну, допомагаючи зняти хропіння і втому.

Інший важливий фактор при виборі ортопедичної подушки - внутрішній наповнювач. Він повинен бути пружним і гіпоалергенним. Всім цим вимогам відповідають вироби з латексу, пінополіуретану і бамбука. Саме їх ортопеди найчастіше призначають своїм пацієнтам для якісного і здорового відпочинку.

Де купити ортопедичну подушку в Києві і Україні?

Придбати корисні аксесуари для сну за доступними цінами вам пропонує інтернет-магазин ComforteHome. У нас ви зможете купити ортопедичну подушку з ефектом пам'яті або замовити виріб з відповідним вам наповнювачем. Широкий асортимент дозволить підібрати постільні приналежності будь-якої форми і ступеня жорсткості. Перед оформленням замовленням зв'яжіться з менеджерами онлайн-платформи для попередніх консультацій.

Товар Цена
Подушка 37х34 анатомічна Руно 88
Подушка 41х12 валик р.М Руно 73
Подушка 50х15 валик р.L Руно 99
Подушка 50х70 анатомічна з штучним лебединим пухом Руно 320
Подушка 50х70 анатомічна Руно 180
Заказать звонок
Оставьте свои контакты и мы свяжемсяс вами.
Напишите нам
Или наберите нас
Спасибо за Ваш заказ!
Мы свяжемся с Вами в самое ближайшее время.